PUDINGOVÝ PRÁŠOK S PR.ČOKOLÁDY SO SUŠENÝM ODSTRED.MLIEKOM

Výživová hodnota v 100g výrobku
Energeticka hodnota 1493 kJ /352kcal
Tuky 1,4g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9g
Sacharidy 62g
Z toho cukry 29g
Vláknina 1,6g
Bielkoviny 22g
Soľ 0,25g
Skladom
SKU
PUDINGOVÝ PRÁŠOK S PR.ČOKOLÁDY SO SUŠENÝM ODSTRED.MLIEKOM
3,75 €
Informácie o produkte:

Odporučenie na prípravu pudingu: k obsahu 1 sáčku (105 g) pudingového prášku je potrebná 500 ml vody. Pudingový prášok rozmiešame s malým množstvom vody aby bol bez hrudiek. Pridáme aj zvyšok vody a za stáleho miešania uvedieme do varu. Hotový puding naplníme do foriem vypláchnutých studenou vodou a uložíme na chladné miesto. Je tak isto skvelou plnkou do torty či palaciniek. Obsah 1 sáčku (105 g) postačí na prípravu 5 porcií pudingu. Hmotnosť 1 dávky pudingového prášku je 21 g. -- Stačí pridať len vodu!
-- Znížený obsah uhľohydrátov
-- So sušeným mliekom
“Moja manželka a moje deti milujú pudingy. Mojim cieľom bolo vytvorenie veľmi chutného výrobku so zníženým obsahom uhľohydrátov, k príprave ktorého nie je potrebné pridať navyše cukor. Chcel som, aby bolo možné ho pripraviť hoci aj s vodou, nakoľko sme niekedy zabudli kúpiť mlieko a naše malé deti chceli jesť na večeru puding. Podarilo sa nám to. Dobrú chuť Vám prajem k nemu!” Norbi

Zloženie:

odstredené mlieko v prášku (56%), kukuričný škrob, kakaový prášok s nízkym obsahom tuku, sladidlo (sukralóza), aróma (kryštálový vanilín).Informácie o alergénoch: Obsahuje mlieko.

Kategórie