Podnikajte s nami

Norbi Update sa pýši svojou výnimočnosťou v tom, že sa radí do sietí potravinových predajní, avšak svoju jedinečnosť má v tom, že je zameraná na vývoj potravín s nízkym obsahom sacharidov, bez pridaného cukru a taktiež s nízkym glykemickým indexom. Ďalej naša jedinečnosť spočíva aj v klinických testoch, ktoré potvrdzujú účinnosť pri redukčnej diéte a tak isto vhodnosť pre diabetikov.

Aj Vy sa môžete stať členom našej UPDATE1 rodiny – franchizovým partnerom. Stať sa franchizantom Norbi Update má mnohé výhody, a to hlavne istotu vyplývajúcu z príslušnosti k špičkovej spoločnosti so špeciálnymi potravinami pre redukčnú diétu a diabetikov, ktoré zabezpečujú zdravý životný štýl pre každého.

Čo vlastne získate, ak budete franchizantom Norbi Update?

  • Know-how franchizového systému Norbi Update a k tomu potrebné nástroje na prevádzkovanie vlastného obchodu a šancu vytvárať zisk primeraný zodpovednosti za vlastný úspech.
  • Miestna a národná podpora v oblasti vedenia obchodu, tréningu zamestnancov, reklamy a marketingu, a v neposlednom rade možnosť získať skúsenosti z ostatných predajní a to či už domácich ako aj zahraničných.
  • Osobný rast a profesijné poznatky, ktoré získate aj zaškolovaním spoločnosťou P.D.KAT. spol. s r.o. ako aj potešenie z práce s ľuďmi.

Investícia franchizanta:

  1. franchizový poplatok
  2. investícia do zariadenia prevádzky a úpravy priestoru
  3. prevádzkové zásoby surovín
  4. jednorazové platby


Ak máte záujem o bližšie informácie, vyžiadajte si osobné stretnutie na spoznanie Norbi Update franchizového systému, a to e-mailom: marketing@update1sk.sk

Hands

Tešíme sa na stretnutie.

Kategórie