Keto

KETO je revolučná produktová rada spoločnosti Norbi Update, ktorá ponúka jedinečné riešenia s drastickým znížením obsahu sacharidov, ktoré vám pomôžu zmeniť váš životný štýl a ľahko sa integruje do vášho zmeneného dietetického životného štýlu.

Tajomstvo spočíva v tom, že nízky príjem uhľohydrátov podporuje uvoľňovanie ketónov v krvi. Ketóny aktivujú odbúravanie telesného tuku v tele, ak telo nedostane sacharidový doplnok zvonku.

Tento proces sa vyskytuje v našej strave už veky, pretože v lete sa v tele hromadí vďaka dostatočne dostupným prírodným sacharidom - hlavne ovocie, zelenina a niektoré obilniny - v tele sa hromadí telesný tuk, zatiaľ čo v zime naši predkovia konzumovali zväčša vysoký obsah bielkovín s nedostatkom sacharidov - väčšinou mäso, mliečne výrobky, a semená - snažili sa prežiť a začal sa v tele rozkladať tuky.

Produkty Norbi Update KETO a ponuky denného menu katalyzujú tento proces vďaka svojmu nízkemu glykemickému indexu a zvýšenému obsahu bielkovín a vlákien.

Začnite svoju zmenu životného štýlu ešte dnes! Urobme spolu lepším Váš život!

V rámci KETO produktového radu zníženie sacharidov je minimálne o 35%, a preto ich môžeme nazývať aj ako Ultra LOW CARB. Cieľom zavedenia bolo, aby sme viac podporili chudnúcich pri dosahovaní svojich cieľov popri širokospektrálnom spôsobe stravovania a popri inšpirácii na pohyb.

Po dosiahnutí vytúženej váhy resp. postavy však odporúčame prejsť na LOW CARB režim, aby nenastal jojo efekt po nabehnutí na bežnej vysokosacharidovej

Ďalej na eshop
Kategórie