Čo je update?

UPDATE znamená obnovenie, netreba vymazať svoje obľúbené zvyklosti, stačí zakomponovať a použiť zopár malých trikov. Keď dodržíte pravidlá, neprerušíte program, aj výsledok sa dostaví ale bude aj udržateľný!

Všetky potraviny sú zdravé, v Európskej únii sú dostupné len bezpečné potraviny, a prebiehajú prísne úradné kontroly. Je úplne zbytočné sa stravovať tzv. „bez-„, čiže vylúčiť z jedálnička lepok, laktózu, vajíčka, sóju a pod. suroviny, ak na to nie je zdravotný dôvod, nepotrebujete rôzne striktné masochistické diéty, ani delenú stravu.

„ČO, V AKOM POMERE KONZUMUJETE.“
TOTO JE ZÁKLAD UPDATE FILOZOFIE.ČO JE PODSTATOU UPDATE?

To, že znižujeme príjem sacharidov, ale dobre si ZAPAMÄTAJTE: sacharid nie je nepriateľ! Znižujeme glykemický index, teda skonzumované jedlo ako rýchlo zvyšuje hladinu cukru v krvi. Našim cieľom je, aby jedlo nezvyšovalo rýchlo hladinu cukru v krvi! Pri vývoji naše výrobky sú vyrábané bez pridaného cukru.


UPDATE JE NA CELÝ ŽIVOT. NA LEPŠÍ ŽIVOT.
 • Update filozofia je životný štýl. Naše jedlá sú tutovky, len s nižším obsahom sacharidov!
 • Update už dokázal, desaťtisíce ľudí zhodili svoje nadbytočné kilá a prešli na zdravší životný štýl.
 • Ani Vy sa nemusíte vzdať svojich obľúbených jedál, lebo v Update verzii je ich hojne a hlavne aj sú chutné.

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC O UPDATE FILOZOFII?ČO TREBA VEDIEŤ O UPDATE?

Čo je Update?

Update je štýl stravovania sa, ktorý je známy už pár rokov na Slovensku a pochádza z Maďarska. Už státisíce vyskúšali a používajú s úspechom. Táto filozofia bola vyvinutá Schobertom Norbertom a uznávanými odborníkmi, a jej základom je znižovanie sacharidov. Približne 300 druhov výrobkov ponúka so zníženým obsahom sacharidov po Európe v cca. 100 predajniach.V UPDATE verzii je ich hojne a hlavne sú chutné!

V našom sortimente sú dostupné všetky základné potraviny – chleby, pekárenské výrobky, cestoviny, mliečne výrobky, múky, snacky, mäsové výrobky, sladidlá, kečup, zmrzliny, nealko nápoje, a dokonca aj hotové jedlá. Pestrý a chutný štýl stravovania sa – toto je podstatou UPDATE.Čo obsahujú UPDATE výrobky, a čo nie?

Naše výrobky sú založené na klasickej tradičnej receptúre, ale niektoré zložky sa menia: namiesto cukru Update sladidlá, namiesto múky špeciálna múčna zmes so zníženým obsahom sacharidov. Prvoradým cieľom je zníženie obsahu sacharidov, nepoužívame zvýrazňovače chuti a ani syntetické farbivá. Ani naše mäsové výrobky neobsahujú pridaný cukor.

AKO SA STRAVOVAŤ PODĽA UPDATE FILOZOFIE?


UPDATE METÓDA

„ČO, V AKOM POMERE KONZUMUJETE.“
TOTO JE ZÁKLAD UPDATE FILOZOFIE.

Každá naša bunka v našom tele sa vyživuje glukózou. Glukóza sa prenáša do buniek prúdom krvi, a následne pomocou inzulínu sa dostanú do buniek. Nadbytočnú glukózu, ktoré naše telo nespotrebuje, uskladňuje naše telo v tukových bunkách vo forme tuku. Čiže z toho priberáme, čo je cukor, resp. čo sa v našom tele premení na cukor. Toto sú škroby, ktoré tvoria značnú časť v potravinách ako: ryža, zemiaky, múky, cestoviny. Potrebné je znížiť pridaný cukor a konzumáciu škrobov.UPDATE VÝŽIVOVÁ PYRAMÍDA

Ako je postavená Update výživová pyramída? Sú to bielkoviny a vláknina, ktoré nikdy sa nepremenia na tuky v tele. Keď ich zaradíte do Vášho jedálníčka, je možné, že sa Vám zrýchli metabolizmus a vďaka tomu a detoxikácia organizmu.

BIELKOVINY

Bielkoviny (proteíny) sú stavebnou látkou nášho tela a v našom organizme majú veľmi dôležitú funkciu. Bielkoviny sú veľmi zdravé, ako živočíšne tak aj rastlinné. Potrebujeme esenciálne aminokyseliny. Najprospešnejšie sú živočíšne. Spomedzi rastlinných, s najvyšším obsahom esenciálnych aminokyselín, a z toho dôvodu je tá najlepšia rastlina z pohľadu bielkovín, sója. Bielkovina je napríklad veľmi zaujímavým jedlom, lebo jej trávenie pre naše telo je veľmi náročné z pohľadu energií, skoro je to jedlo s tzv. „mínusovou kalóriou“. Potraviny obsahujúce bielkoviny vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí sa chcú starať o svoje telo, chcú si udržať pevnú postavu, prípadne schudnúť. Bielkoviny nás zasýtia na dlhšiu dobu a obnovia našu svalovú hmotu. Samozrejme, každý sme veľmi osobitý typ človeka a potrebujeme niečo iné. Ak vám ale záleží na vašej strave, mali by ste sledovať, aký obsah bielkovín sa vo vašej strave nachádza a plánovať si jedálniček. Denná odporúčaná dávka sa dá určiť na základe toho, ako veľmi ste aktívni.

TUKY

Asi 5% tukov sa dokáže v našom tele premeniť na glukózu, a to je základným komponentom tukov. Väčšia časť tukov sa v našom tele mení na energiu, z esenciálnych tukov vznikajú rôzne biologicky aktívne zlúčeniny, a podporujú využitie rôznych vitamínov (A,D,E,K), ktoré sa rozpúšťajú v tukoch.

Zelenina a ovocie sú priateľmi ale občas aj nepriateľmi v procese chudnutia, ale to neznamená, že sú zdravé alebo nezdravé! Jednoducho ide o to, že nekonzumujte večer pred spaním sušené ovocie, ktoré majú vysoký obsah cukru, alebo hrozno či melón. Doprajte si radšej jarnú reďkovku, zelené jablko, višne alebo aj na jahodách si môžete pochutnať. Sú zdravé!

Čo je cieľom? CHUDNUTIE! Je očividné, že UPDATE výživová pyramída je obrátená oproti klasickej výživovej pyramíde, napriek tomu je plnohodnotná, s pozitívnou zdravotnou zmenou, dobrým pocitom, so super hodnotami hladiny cukru v krvi, ak sa podľa toho stravujete.

SLADIDLÁ

Pár slov o cukroch: nie cukor je našim nepriateľom, ale množstvo ich spotreby! Pravidelná konzumácia cukru vyvoláva závislosť, keďže neustále sú výkyvy hladiny cukru v krvi, a z toho vyplýva, že pociťujeme neustály hlad.Aká je situácia so sladidlami?

Paleo odporúča Erythritol, čo objavili v 70. rokoch. Toto je umelo vyrobené sladidlo. Druhý smer útočí na aspartam, napriek tomu, že hovoríme o látke podobnej bielkovinám, čo napríklad vždy existoval a aj je v syroch. Pravdepodobne aj aspartám by mohol by paleo.

Nebojme sa sladidiel. Najpriateľskejšie sladidlo je Erythritol, Stevia a Sukralóza.ADITÍTVA

Posledná myšlienka k aditívam a „E“-čkam. Priemyselné odvetvie sa vybudovalo v tejto téme: to je dobré jedlo, ktoré neobsahuje žiadne „E“-čka.

EU všetky povolené a regulované zložky označuje kódom „E“. Medzi nimi je aj napríklad vitamín C, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna ako aj prírodné farbivá. Na to, aby sa potraviny bezpečne dostali od výrobcu až k spotrebiteľovi, je nutné aby obsahovali určité objemové zosilňovače, bez konzervačných látok veľmi rýchlo by sme dostali otravu jedlom. Existencia potravín bez „E“-čok je jednoducho nemožná, lebo značná časť látok označovaných „E“-čkom sú aj v základných surovinách. Označovanie výrobkov značí bezpečnosť daných výrobkov.ČO JE MÔJ ODKAZ PRE VÁS?

Pustite sa do toho, vyskúšajte týždeň, neporušte pravidlá, veď neexistujú žiadne prísne mantinely, len načasovanie! Pridajte denne 30 – 60 minút pravidelného pohybu, ale aj bez silných tréningov môžete schudnúť vďaka metóde Update. Chudnutie bez pohybu, resp. bez cvičení spôsobuje svalovú dystrofiu, preto zapojte do tejto metódy trošku svalstva, byť fit v pevnom tele! Môžete si zvoliť rýchlu chôdzu, beh, plávanie, kardio, aerobic, alebo si zacvičiť s Rékou.

JEDZ DOBRE, CÍŤ SA DOBRE!

Produkty
Schobert
Norbert Budapešť, 16. apríl 1971
Norbi

UDPATE ŽIVOTNÝ ŠTÝL
Update nie je diéta, ale životný štýl!

Životopis

Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia je zakladateľom značky Norbi Update, Update1. Na vlastnej koži sa presvedčil, aké je to byť uväznený pod desiatkami nadbytočných kíl. Ako 15. -ročný totiž vážil až 104 kg. S pneumatikami sa však nemienil zmieriť, a tak vlastnými silami, ako aj pevnou voľou porazil obezitu.

Spôsob stravovania, vďaka ktorému schudlo už viac ako stotisíc ľudí, zdokonaľoval dlhé roky. Za Norbi Update stoja teoretické poznatky, ale aj prax. Norbi strávil stovky hodín v knižnici, informácie získaval aj štúdiom odborných zdrojov na internete, rozhovormi s odborníkmi , a samozrejme všetky získané poznatky odskúšal na sebe. Výsledkom sú zhodené kilogramy, ktoré sú vďaka dodržiavaniu princípov stravovania Norbi Update už len minulosťou. Stravovací systém Norbi Update získal množstvo ocenení a čo je najdôležitejšie, má tisícky fanúšikov, pre ktorých sa stal životným štýlom.Úspechy:
 • 2002 - získal ministerské vyznamenanie za výsledky v masovom športe.
 • 2005 - dostal Progresívnu cenu odbornej poroty za najlepší obchodný nápad roka.
 • 2006 - získal Progresívnu odbornú cenu roka za spoločenskú zodpovednosť.
 • 2008 - obdržal ocenenie Presenter of the Year
 • 2009 - dostal veľkú cenu zdravia Dr. Natura Global Health World USA, podarilo sa mu urobiť 3 rekordy v cvičení aerobiku (za najväčší počet cvičiacich ľudí), ktoré boli zapísané v Guinnessovej knihe rekordov
 • 2010 - Update sa po klinických testoch zúčastnil na fóre Maďarskej akadémie stravovania
 • 2010 -11 -12 -13 ocenenie v Hungary BRANDS
 • 2012 - obdržal cenu MOMOT za výrobky
 • 2013 - obdržal cenu za životné dielo
 • 2014 - Update bol vyhlásený za Žvotný štýl roka
 • 2016 - obdržal cenu za Popularitu v kategórii
 • 2016 - obdržal cenu za Predajňa roka – I. miesto v kategórii potravín
 • 2017 - obdržal cenu za Funkčné produkty roka

Spoločnosť združuje viac než 80 franchisových obchodov, prerazila v Maďarsku, na Slovensku, v súčasnosti je už aj v Českej republike, vo Veľkej Británii a v Rakúsku, a plánuje expandovať aj v Nemecku.

Kategórie