Loader
fbiconUpdateSlovakia
0 pr | 0

O nás

Spoločnosť Update 1 Slovakia s.r.o.

… buduje sieť franchisových prevádzok, ktoré sú zamerané na zdravý životný štýl, so širokou ponukou potravín.

V rámci Franchise Systému Norbi Update sa distribuujú pekárenské a potravinárske výrobky, ktoré sú jedinečné. Majú osobitne nízky obsah sacharidov, a čo je dôležitou charakteristickou črtou všetkých výrobkov, sú vyrábané bez pridaného cukru.

Všetky predajne sú uniformné, pod vedením samostatných podnikateľov na základe franchisovej zmluvy.

V predajniach je široký, pravidelne sa rozširujúci a obnovujúci sortiment potravín.

Všetky výrobky a celý systém UPDATE1 je vhodný pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, trpia chorobou diabetes, pre športovcov a pre celú rodinu, t.j. pre všetkých tých, ktorí sa chcú zdravo stravovať.

Predajňa NORBI UPDATE je zameraná na zdravý životný štýl, správnu výživu – primeraný pohyb – duševnú rovnováhu.

Celá filozofia spoločnosti má jediný cieľ – otvoriť ľuďom oči a aj takýmto spôsobom „dvihnúť varovný prst“ a prinútiť väčšinu z nás k zamysleniu.

Hovorí sa, že cukor je jed. A predsa ho všetci v nadbytočnom množstve konzumujeme.

Vyše 70% úmrtí je spôsobených nesprávnymi stravovacími a nedostatočným pohybom – infarkt, mozgová porážka, diabetes – cukrovka, kôrnatenie ciev, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu a všetky ostatné pridružené choroby.

Všetky uvedené choroby sú takmer bez výnimiek sprevádzané nesprávnymi stravovacími návykmi, nedostatkom pohybu.

Dôležité vedieť: NÁM NA VAŠOM ZDRAVÍ ZÁLEŽÍ!

Schobert Norbert
Budapešť, 16. apríl 1971

Životopis

Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia je zakladateľom značky Norbi Update, Update1. Na vlastnej koži sa presvedčil, aké je to byť uväznený pod desiatkami nadbytočných kíl. Ako 15. -ročný totiž vážil až 104 kg. S pneumatikami sa však nemienil zmieriť, a tak vlastnými silami, ako aj pevnou voľou porazil obezitu.

Spôsob stravovania, vďaka ktorému schudlo už viac ako stotisíc ľudí, zdokonaľoval dlhé roky. Za Norbi Update stoja teoretické poznatky, ale aj prax. Norbi strávil stovky hodín v knižnici, informácie získaval aj štúdiom odborných zdrojov na internete, rozhovormi s odborníkmi , a samozrejme všetky získané poznatky odskúšal na sebe. Výsledkom sú zhodené kilogramy, ktoré sú vďaka dodržiavaniu princípov stravovania Norbi Update už len minulosťou. Stravovací systém Norbi Update získal množstvo ocenení a čo je najdôležitejšie, má tisícky fanúšikov, pre ktorých sa stal životným štýlom.

Úspechy:

  • • 2002- získal ministerské vyznamenanie za výsledky v masovom športe.
  • • 2005- dostal Progresívnu cenu odbornej poroty za najlepší obchodný nápad roka.
  • • 2006- získal Progresívnu odbornú cenu roka za spoločenskú zodpovednosť.
  • • 2008- obdržal ocenenie Presenter of the Year
  • • 2009- dostal veľkú cenu zdravia Dr. Natura Global Health World USA, podarilo sa mu urobiť 3 rekordy v cvičení aerobiku (za najväčší počet cvičiacich ľudí), ktoré boli zapísané v Guinnessovej knihe rekordov
  • • 2010- Update sa po klinických testoch zúčastnil na fóre Maďarskej akadémie stravovania

Spoločnosť združuje viac než 80 franchisových obchodov, prerazila v Maďarsku, na Slovensku, v súčasnosti je už aj v Českej republike, vo Veľkej Británii a v Rakúsku, a plánuje expandovať aj v Nemecku.