Loader
fbiconUpdate SK
0 pr | 0

Norbi update KETO

Norbi update KETO


KETO je revolučná produktová rada spoločnosti Norbi Update, ktorá ponúka jedinečné riešenia s drastickým znížením obsahu sacharidov, ktoré vám pomôžu zmeniť váš životný štýl a ľahko sa integruje do vášho zmeneného dietetického životného štýlu.


Tajomstvo spočíva v tom, že nízky príjem uhľohydrátov podporuje uvoľňovanie ketónov v krvi. Ketóny aktivujú odbúravanie telesného tuku v tele, ak telo nedostane sacharidový doplnok zvonku.


Tento proces sa vyskytuje v našej strave už veky, pretože v lete sa v tele hromadí vďaka dostatočne dostupným prírodným sacharidom - hlavne ovocie, zelenina a niektoré obilniny - v tele sa hromadí telesný tuk, zatiaľ čo v zime naši predkovia konzumovali zväčša vysoký obsah bielkovín s nedostatkom sacharidov - väčšinou mäso, mliečne výrobky, a semená - snažili sa prežiť a začal sa v tele rozkladať tuky.


Produkty Norbi Update KETO a ponuky denného menu katalyzujú tento proces vďaka svojmu nízkemu glykemickému indexu a zvýšenému obsahu bielkovín a vlákien.


Začnite svoju zmenu životného štýlu ešte dnes! Urobme spolu lepším Váš život!


V rámci KETO produktového radu zníženie sacharidov je minimálne o 35%, a preto ich môžeme nazývať aj ako Ultra LOW CARB. Cieľom zavedenia bolo, aby sme viac podporili chudnúcich pri dosahovaní svojich cieľov popri širokospektrálnom spôsobe stravovania a popri inšpirácii na pohyb.


Po dosiahnutí vytúženej váhy resp. postavy však odporúčame prejsť na LOW CARB režim, aby nenastal jojo efekt po nabehnutí na bežnej vysokosacharidovej stravy.Norbi update KETO
Ďalej na eshop > > >
Norbi update KETO
MENU

Od 36. týždňa NOVÉ celodenné KETO MENU, ktorým cieľom je, aby vstrebateľné sacharidy boli v čo najnižšom obsahu, a vďaka tomu sa naštartuje odbúravanie tuku v tele.
KETO MENU U18 je celodenné menu ktoré sa skladá z 5 jedál (menšie porcie), max. 33B v rámci Kozmickej diéty.

Ďalej na obedy > > >